Szkolenia z dofinansowaniem nawet do 100%

Instytut Vivadental oferuje szerokie możliwości kształcenia, atrakcyjne programy edukacyjne oraz możliwość dofinansowania szkoleń nawet do 100%. Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług konsultingowych naszego wiarygodnego i godnego zaufania Partnera – Firmy CWB INCOM, która od blisko 10 lat realizuje projekty szkoleniowo-doradcze współfinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz innych funduszy.

szkolenia_z_dofinansowaniem_nawet_do_100%

Specjalizacja w dotacjach na edukację.

 

CWB INCOM specjalizuje się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji na usługi edukacyjne, z których dotąd skorzystało ponad 5000 osób, w tym ponad 2000 z programu Bazy Usług Rozwojowych. W tym gronie znajduje się wielu lekarzy i lekarzy dentystów.

 

Jakość.

 

CWB INCOM posiada Certyfikat ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy, a jej działalność wyróżnia profesjonalizm oraz zaangażowane w indywidulane podejście do każdego Klienta.

Skuteczność.

 

Wysoka skuteczność zespołu ekspertów i konsultantów przygotowujących i rozliczających wnioski, potwierdzają opinie zadowolonych Klientów oraz bardzo wysoki wskaźnik oceny jakości świadczonych usług - 4,8 w skali 5,0 na podstawie 2200 ocen.

Warianty dofinansowania przez CWB INCOM.

 

PARP - Aktualna akredytacja PARP upoważnia do obsługi wniosków beneficjentów w ramach budżetu PARP z możliwością refundacji do 80% wartości szkolenia.

 

KFS - Wpis do Rejestrów prowadzonych przez Wojewódzkie Urzędy Pracy, pozwala organizować szkolenia z dofinansowaniem do 100% ze środków Krajowego Funduszu
Szkoleniowego.

Obszary dofinansowania

 

CWB INCOM obsługuje programy dofinansowania usług szkoleniowych z różnych funduszy dla zainteresowanych mieszkających lub prowadzących działalność gospodarczą w każdym miejscu Polski. Najważniejsze z nich to BUR i KFS.

 

BUR

Obecnie z dofinansowania w ramach Bazy Usług Rozwojowych mogą korzystać wszystkie województwa poza pomorskim i mazowieckim. Województwo warmińsko-mazurskie prowadzi nabór ciągły, co umożliwia składanie wniosków na bieżąco. Pozostałe województwa ogłaszają nabory cyklicznie.

 

KFS

Krajowy Fundusz Szkoleniowy ogłasza nabory w różnych regionach i w różnym czasie, a CWB INCOM prowadzi ich nieustanny monitoring, aby jak najszybciej reagować na zgłoszenia lekarzy i lekarzy dentystów.

 

Uwarunkowania

Uwarunkowania

Ze względu na duże zróżnicowanie zasad, terminów oraz warunków naboru i przyznawaniam dofinansowań w ramach różnych województw i w ramach różnych operatorów środków, często zmieniających się w ciągu roku, każdy uczestnik zainteresowany usługami z dofinansowaniem, musi każdorazowo być poddany indywidualnej analizie pod kątem zgodności z wytycznymi.

nie_zwklekaj_z_decyzją

Nie zwklekaj z decyzją

Weryfikacja dokumentacji, którą wspólnie z Państwem przygotowuje i składa nasz Partner CWB INCOM, trwa zazwyczaj około 4-6 tygodni, dlatego prosimy o potwierdzanie udziału w szkoleniach i zgłaszanie chęci dofinansowania z odpowiednim wyprzedzeniem. Wnioski mogą być procedowane także po opłaceniu szkoleń, ponieważ po uzyskaniu dofinansowania opłaty te są korygowane, co oznacza, że uczestnik otrzymuje zwrot wniesionej opłaty pomniejszony o wysokość uzyskanej dotacji.

W ramach umowy CWB INCOM:

 

Kontakt bezpośredni do indywidualnego doradcy dotacji szkoleń w Instytucie Vivadental

CWB INCOM

 

ul. Zwycięstwa 168 lok. 308-309

75-612 Koszalin

tel. 600-558-716

e-mail: biuro@cwb-incom.eu

Kontakt_do_indywidualnego_doradcy_

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl