Jerzy Iskrzycki - Instytut Vivadental
Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

jerzy-iskrzycki
Lek. med.

Jerzy Iskrzycki

Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, ekspert medycyny anti-aging, wykładowca.

  • wieloletnie doświadczenie w chorobach wewnętrznych oraz endokrynologii (praca w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitalnym oddziale ratunkowym oraz jako lekarz konsultant chorób wewnętrznych w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku)
  • wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej oraz anti-aging, które uzyskał jako uczestnik licznych konferencji i szkoleń; obecnie wykładowca oraz twórca terapii autorskich.
  • lekarz społecznik zaangażowany w pracę Porozumienia Rezydentów oraz Komisji Młodych Lekarzy przy Izbie Lekarskiej.

 

Dr Jerzy ukończył studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała stało się nie tylko pracą, ale i pasją. Od 2015 roku Dr Jerzy był zawodowo związany z Kliniką Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Od lat niosąc pomoc pacjentom wykorzystywał swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny anti-aging.

 

Od 2014 roku jako lekarz związany z branżą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach by stale podnosić swoje kwalifikacje, m.in. ukończył podyplomowe studia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej z najwyższym wyróżnieniem, brał udział w CadaverLab Training, warsztatach technik zaawansowanych i wielu innych. Ponadto Dr Jerzy od lat jest wykładowcą uczelni wyższych, m. in. Gdańskiego Uniwersytety Medycznego dzieląc się doświadczeniem z przyszłymi absolwentami kierunków lekarskiego lub lekarsko dentystycznego, czy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku prowadząc przedmioty z zakresu podstaw medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej dla kierunków kosmetologii oraz kosmetologii onkologicznej.

wstecz

Zapisz się na szkolenie

zapisz_się

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE