Instytut Vivadental | Szkolenia dla stomatologów i protetyków | Kursy
Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

Instytut Vivadental to międzynarodowy ośrodek szkoleniowy i naukowo - badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej, perfekcyjnie przygotowany do działalności edukacyjnej. Od 2003 roku prowadzimy profesjonalne szkolenia w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej i sterowanej regeneracji kości, a od roku 2019 także w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Ze szkolenia w naszym Ośrodku skorzystało już ponad 500 lekarzy z kraju i z zagranicy, a w webinarach wzięło udział ponad 2000 uczestników. 

 

Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje umiejętności zabiegowe i zawodowe kompetencje.

Czytaj więcej
Najbliższe szkolenia
kwadrat-summerrr-ok
Czytaj więcej
23-24.08.2024

Summer Edu Camp

Gdańsk
Paweł Gierczak
Aleksandra Dąbrowska-Kamińska
Sergiusz Szajek
kwadraty-3
Czytaj więcej
27-28.09.2024

Pojedyncze odbudowy protetyczne na implantach

Gdańsk
Małgorzata Piotrowska
kwadraty-2
Czytaj więcej
27-29.09.2024

Aparaty stałe cienkołukowe

Gdańsk
Marcin Stasiak
Zabiegi z udziałem pacjentów

Kluczowym elementem systemu kształcenia jest praktyka i umiejętności zabiegowe, wykonywane z udziałem Pacjentów przez Mentorów lub pod ich kierunkiem, które dominują na większości kursów. Kursanci mogą wykonywać zabieg lub brać w nim bezpośredni udział jako asysta, albo obserwować procedury w polu zabiegowym w dużym powiększeniu na wielkoformatowym ekranie 4K. 

zabiegi_z_udziałem_pacjentów
Warsztaty

Część zabiegową poprzedzają wykłady i ćwiczenia na modelach i preparatach zwierzęcych oraz symultaniczna nauka procedur zabiegowych z wykorzystaniem materiałów i oprzyrządowania wykorzystywanych podczas zabiegów. Płynne opanowanie protokołów zabiegowych to doskonałe przygotowanie do wykonywania zabiegów pod kierunkiem Mentorów. 

Warsztaty
Wykłady

Fundamentem systemu kształcenia jest praktyka, ale podstawą praktyki – wiedza. Podczas wykładów Mentorzy dzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem klinicznym. Analizują nie tylko sukcesy, ale także powikłania wskazując na zagrożenia i alternatywy wyjścia z trudnych sytuacji zabiegowych. Zdobyta wiedza przekłada się na roztropność, ale i większą pewność przy wykonywaniu procedur u pacjentów oraz szerszy wachlarz rozwiązań zabiegowych.

wykłady
Atmosfera

Szkolenia to doskonała okazja nie tylko do odkrywania swoich unikalnych talentów zabiegowych, ale także do nawiązywania nowych fascynujących znajomości, wymiany doświadczeń i poszerzania horyzontów. Tworzymy wspaniałą, przyjacielską atmosferę, w której dominuje szacunek, życzliwość i koleżeństwo. To wszystko sprawia, że nasi Kursanci kontynuują edukację w Instytucie Vivadental, łącząc ją z pobytem w samym sercu pięknego, zabytkowego Gdańska, oferującego wiele atrakcji turystycznych i rozrywki o każdej porze roku.

Atmosfera
Implanty_Polska

Partnerem edukacji w Instytucie Vivadental jest portal ImplantyPolska.pl – wyłączny dystrybutor systemu implantologicznego Axiom oraz zaawansowanych produktów dla stomatologów firmy Anthogyr. System AXIOM jest niezwykle przyjazny i prosty, a jego obsługa intuicyjna, zaś implanty charakteryzuje trwałość i nadzwyczajne możliwości, zarówno w zakresie planowania i wykonania implantacji, jak i w obszarze estetyki rekonstruowanego uzębienia. Przeznaczone są do wszystkich przypadków klinicznych, do uzupełniania wszelkiego rodzaju braków zębowych i implantacji we wszystkich typach kości w żuchwie i szczęce. System umożliwia lekarzowi pełną swobodę w polu zabiegowym na każdym poziomie zaawansowania. Zapewnia najwyższą jakość, precyzję, komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia implantoprotetycznego. Uczestnicy szkolenia mogą korzystać ze specjalnej oferty startowej systemu Axiom i stosować implanty we własnej praktyce już od pierwszej sesji naszego szkolenia.

 

 

ZOBACZ FILMY VIDEO

Zapisz się na szkolenie

zapisz_się

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE