Instytut Vivadental | Kursy Protetyka Stomatologiczna i Stomatologia - Instytut Vivadental
Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

Instytut Vivadental to międzynarodowy ośrodek szkoleniowy i naukowo - badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej, perfekcyjnie przygotowany do działalności edukacyjnej. Od 2003 roku prowadzimy profesjonalne szkolenia w dziedzinie implantologii i implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej i sterowanej regeneracji kości, a od roku 2019 także w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Ze szkolenia w naszym Ośrodku skorzystało już ponad 500 lekarzy z kraju i z zagranicy, a w webinarach wzięło udział ponad 2000 uczestników. 

 

Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje umiejętności zabiegowe i zawodowe kompetencje.

Kadra

Programy edukacyjne są starannie przygotowane i prowadzone przez wybitnych specjalistów i praktyków z najlepszych ośrodków klinicznych i akademickich oraz laboratoriów protetycznych, polskich i zagranicznych. Wykorzystując innowacyjną metodykę i dydaktykę dzielą się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w ciągu wielu lat praktyki, którą nieustannie zgłębiają i poszerzają o najnowsze rozwiązania generowane przez postęp technologiczny.

 

Nasi kursanci otrzymują wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania. Pozbawiając się wątpliwości, pozyskują unikalną wiedzę i umiejętności, które wykorzystują podczas zabiegów edukacyjnych u pacjentów pod kierunkiem doświadczonych operatorów, a potem już samodzielnie we własnej praktyce.

Kadra
Profil szkoleń

Profil szkoleń jest nieustannie modyfikowany i elastycznie wzbogacany o najnowsze technologie i osiągnięcia współczesnej medycyny, a zakres przedmiotowy podporządkowywany najistotniejszym potrzebom zaawansowanych procesów leczenia i rehabilitacji Pacjentów.

Profil_szkoleń
Metodyka

Instytut Vivadental wykorzystuje wszystkie formy edukacyjne – wykłady, ćwiczenia na fantomach, oglądanie zabiegów na żywo, asystowanie, wykonywanie procedur u pacjentów, analizowanie i omówienie zabiegów live i z odtworzenia video, konsultacje on-line zabiegów wykonywanych przez absolwentów we własnych praktykach, a także webinary.
W procesie szkolenia wykorzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania współczesnej stomatologii, techniki tradycyjne i wirtualne. Innowacyjna metodyka i dydaktyka pozwala poznać procedury zabiegowe w najdrobniejszych szczegółach, utrwalając na każdym etapie prawidłowe wzorce postępowania.

metodyka
Twój sukces

Miarą sukcesu szkolenia w Instytucie Vivadental jest nie tylko wiedza, ale przede wszystkim to, co lekarz będzie potrafił wykonać samodzielnie we własnej praktyce.

twój_sukces
Lider branży

Wiodące szkolenie - Practiculum Implantologii uznawane jest za najbardziej zaawansowany i profesjonalny produkt edukacyjny dla adeptów implantologii stomatologicznej skoncentrowany na praktyce. Większość naszych kursantów wprowadza leczenie implantologiczne do własnej praktyki już podczas samego szkolenia. Zwiększając możliwości leczenia swoich Pacjentów, umacniają swoją pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług stomatologicznych, co zapewnia im przewagę i dalszy rozwój.

lider_branzy
Sala zabiegowa

Zabiegi edukacyjne u Pacjentów przeprowadzane są w przestronnej i doskonale oświetlonej sali operacyjnej wyposażonej w najwyższej jakości instrumentarium chirurgiczne spełniające potrzeby wszystkich szkoleń, a także aparat do znieczuleń Dräger, ponieważ zaawansowane procedury wykonujemy z anestezjologiem. Przekaz video z pola zabiegowego na wielkoformatowe ekrany 4K zapewnia doskonałą widoczność najmniejszych detali wpływając na komfort i jakość szkolenia. Operator korzysta z obrazu tomografii komputerowej wyświetlanego naprzeciwko swojego stanowiska, co znacząco wspomaga koncentrację i orientację w środowisku zabiegowym.

sala_zabiegowa
Sala warsztatowa

Ćwiczenia na modelach i preparatach zwierzęcych odbywają się w obszernej i doskonale oświetlonej sali warsztatowej, wyposażonej w 16 indywidualnych stanowiska zaopatrzonych w kompletne instrumentarium i urządzenia stosowane podczas zabiegów. Ćwiczenia wspomagane są wykładami na wielkoformatowych ekranach projekcyjnych 4K zapewniając doskonałą widoczność wszelkich detali, jak również bezpośrednią relację z pola zabiegowego sali operacyjnej. Przyległe foyer daje możliwość odpoczynku, przerwy kawowej, czy lunchu współtworząc przyjazną domową atmosferę.

Sala_warsztatowa
Sala wykładowa

Wykłady odbywają się w ciepłych wnętrzach jakie tworzy przestronna i wyciszona sala mogąca pomieścić do 60 osób. Wielkoformatowy ekran projekcyjny 4K zapewnia idealne warunki do prezentacji wykładów i oglądania zabiegów wykonywanych w sali zabiegowej na żywo w bardzo dużym zbliżeniu. Dzięki temu kursanci niemal uczestniczą w zabiegach. Sala wykładowa może być wykorzystywana podczas szkoleń, konferencji oraz kameralnych spotkań w formie dyskusji przy kawie.

Sala_wykładowa

Zapisz się na szkolenie

zapisz_się

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE