Tech. dent. Marek Wiligała | Laboratoryjna protetyka dentystyczna Szkolenia | Instytut Vivadental - Instytut Vivadental
Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

marek-wiligala
Tech. dent.

Marek Wiligała

To jeden z największych  autorytetów w dziedzinie laboratoryjnej protetyki dentystycznej,  który w Chojnicach stworzył laboratorium o standardzie  światowym. Laboratorium Protetyczne Wiligała, to firma  rodzinna o ponad 30 letnim dorobku i tradycją dwóch pokoleń,  z pasją poświęcających się sztuce technik dentystycznych. Z jego  zaawansowanych technologii i rozwiązań digitalnych, korzystają  lekarze z całego kraju. Dla wielu z nich stały się one inspiracją do  adekwatnego doskonalenia procesu rekonstrukcji protetycznych  i implantoprotetycznych w części klinicznej.  

 

Marek Wiligała jest też znanym i cenionym wykładowcą,  z chęcią dzieli się wiedzą praktyczną, spostrzeżeniami  z zakresu interdyscyplinarnych postępowań w procesie leczenia  protetycznego, zarówno z praktyki własnej, jak i licznych szkoleń  i sympozjów w kraju i za granicą.  

 

W Instytucie Vivadental tech. dent. Marek Wiligała prowadzi  wykłady na temat współpracy lekarza z laboratorium przy  rekonstrukcjach protetycznych.

wstecz

Zapisz się na szkolenie

zapisz_się

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE