Lek. dent. Mariusz Bołzan | Periodontologia Szkolenia | Instytut Vivadental - Instytut Vivadental
Potwierdź status profesjonalisty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone dla profesjonalistów korzystających z  wyrobów medycznych, w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników lub współpracowników, ponieważ zawierają informacje o wyrobach medycznych przeznaczonych dla użytkowników innych niż laicy, które mogą być interpretowane jako komunikaty reklamowe.

 

W celu przejścia na stronę potwierdź swój status

mariusz-bolzan
Lek. dent.

Mariusz Bołzan

Absolwent Pomorskiej Akademii  Medycznej w Szczecinie, specjalista periodontologii. Jego pasją  jest implantologia oraz zabiegi z zakresu chirurgii śluzówkowo dziąsłowej, której poświęcił rozwój zawodowy. W terapii pacjentów  w swoich klinikach "Biała Szuflada", wykorzystuje zdolności  i wiedzę zdobytą podczas wielu kursów, warsztatów i konferencji  naukowych, w kraju i za granicą.  

 

Z wielką swobodą przekazuje wszechstronną i wyspecjalizowaną  wiedzę w zakresie mikrochirurgii śluzówkowo-dziąsłowej,  zarządzania tkankami miękkimi i sterowanej regeneracji kości.  Wypełnia niezwykle ważną i wrażliwą niszę edukacyjną związaną  z poprawą kondycji wszczepionych implantów i ich  żywotności, a także estetyki i funkcjonalności rekonstrukcji  implantoprotetycznych. Posiada wieloletnie doświadczenia  w edukacji, które obejmują także ćwiczenia ze studentami  w ramach studium doktoranckiego w Zakładzie Periodontologii  PUM. Szczególną uwagę zwraca na staranne i precyzyjne  wykonanie procedur, których jakość ma kluczowe znaczenie dla  efektywności zabiegów rekonstrukcyjnych oraz ograniczenia  wystąpienia zjawiska periimplantitis w obszarze tkanek miękkich  i twardych otaczających implant. 

 

W Instytucie Vivadental dr Mariusz Bołzan prowadzi szkolenia  z zakresu chirurgii tkanki miękkiej i tkanki twardej.

wstecz

Zapisz się na szkolenie

zapisz_się

Adres:

Aleja Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk

Telefon:

880 313 327

E-mail:

instytut@vivadental.edu.pl

UE